Kolejność opisów jest taka jaka mi przyszła do głowy więc proszę się nie obrażać gdy się będzie na końcu.

!!!UWAGA!!!
NIE UDZIELAM ODPOWIEDZI NA ŻADNE PYTANIA DOTYCZĄCE OSÓB TU OPISANYCH
!!!UWAGA!!!Bołdyn
Alkoholik. Lat 16. Brak kartoteki... Huhu... Fajnie sie z nim pije. Gra na perkusji w Rebelii.. (przynajmniej tak twierdzi :P) Bardzo lubi sobie vipić VIP-y, ale nie pogardzi też jakąś tam nędzną Warką. Jak się nawali to jak kazdy w Slawie, śpi w parku na ławce. Mógłby tu się znaleść filmik jak "gra" gumowymi pałkami na perkusji, ale nie wiadomo czemu go tu niema.. Uwielbia niemki.. Szczególnie taką jedną Steffi czy jakoś jej tam. "Lubi" swoją siostrę. (PJ)...


Kruku (Ojciec)
:D Psycho!!! Gothic. Maksymalnie odjechany koleś. Możliwe dlatego, że często gdzieś "odjeżdża, a nawet można by powiedzieć "odlatuje". Lubi posługiwać się białą bronią. Pije, pali i ... :D Ale to jak (prawie) każdy w Sławie. Maniak MU (Tak jak ja). Wyrywa każdą dupę która się gdzieś niedalego zakręci. Mówi bardzo dużo różnych dziwnych rzeczy.. "Jo sem wampirek, jo sem satanek, Ja tiebie ubiju!" Life with the pain to też jego text... W oryginalnej wersji dostepny na moim plecaku.. :D


Karola z Wrocka
Taki jeden kozak z Wrocławia. Pozjałem ją na scenie (platformie) przy okazji wysadzania zapalniczki za pomocą świeczki. Lubi całować się z dziewczynami które jeszcze nigdy tego nie robiły. Posiada również zdolności do wymyślania nowych języków typu //blblblblubbu// co w porównaniu z jej slodkim głosikiem i cudownym sposobie mówienia wychodzi znakomicie. Była w Sławie z... no właśnie nie wiem :D Ale tej drugiej osoby nie udało mi się tak dobrze poznać jak jej.


Łosiu
(Asiunia)
Aoaoaooaa aoaoaaaa, aaooaoa. To był fragment Aśki wypwiedzi. Jak zacznie coś mówić zazwyczaj jest bardzo podekscytowana. Wyrzuca z siebie tyle słów na raz, że bardzo często za bardzo nie wiem o co jej chodzi. Poznałem ją przez przypadek. Pomyliłem ją z Pauliną - jej siostrą. Na początku nie mogliśmy się dogadać. W ciągu miesiąca chyba wysłaliśmy do siebie kilkaset smsów. Na szczęście nie trwało to długo.


Ania
Pierwsza osoba z pieknosci, której udało się awansować jako jednostka. Niewtajemniczeni nawet nie wiedza jaka z niej jest szycha.. łooo.. lepiej nie zadzierac. Ogolnie jest bardzo fajna.. Szczegolnie, wbrew pozorom lubie u niej jej charakter.. Strasznie miło nam sie gada, of kors chodzi mi o rozmowy na żywo. I TYLKO NA ŻYWO. Tylko nie wiem czy ona je pamieta bo bardzo czesto mialo to miejsce na jakims wypadzie nad jeziorko gdzie .. :D Tu my juz wiemy co robilismy.


Domka
W tym miejscu mógłbym pisać bez końca... Ale dlaczego nie będę? Bo mogę napisać coś co jej się nie spodoba i się będzie czepiać. Raz się ją kocha, a raz nienawidzi. (boją się jej arabi, murzyni i żydzi ;) Czasami można z nią długo gadać o wszystkim i o niczym, a czasami pare słów doprowadza ją do szału. Jest narazie jedyną osobą z tej listy, z którą mnie łączyło więcej niż przyjaźń czy koleżeństwo... I nie żałuję tego. Niestety mam wrażenie, że w przeciwieństwie do niej. Bo mimo, iż nigdy tak nie powiedziała, nie raz dała mi to odczuć. Kończę, bo nie chę za dużo pisać z powodów, które podałem na początku.


"piękności"
Tu chodzi ogólnie o ludziach których ostatnio poznałem. Chodzi mi głównie o osoby z Forum Sławskich Narcyzów. Czyli: Monia, Arek, Ania, Paulina i kiedyś Agata. Nie będę tu o nich pisał bo najlepiej zajrzeć na stronę z forum.


Basia
Menda jedna i zboczeniec!!! ;). Bardzo fajna kumpela (tylko dlaczego mam wrażenie ze nikt za nia nie przepada??) Znam ją od urodzenia.. Jeszcze pamietam jak w pieluchach latała. Strasznie często sie kłócimy o byle pierdołę.


[cenzura]
Cenzura to nasza stara znajoma. Jakoś z PRL chyba. Ktoś ją jeszcze pamięta? Chyba tak :D


Mróweczka
(Ania L.)
Pierwsza osoba, którą poznałem osobiscie od czasu gdy mi załozyli neta. BRAK KONTAKTU (ZOSTAJE DLA POKOLEŃ)


 dj-Sound
(Piotrek)
:] Na pewno się nie spodziewa tego, że znajdzie się na tej liście. No to jedziemy: Piter lubi: grzebać w komputerach; grzebać w routerach; grzebać w APekach; grzebać w antenach; grzebać w internecie; grzebać w DHCP :) grzebać przy winylach, mikserach, samplerach i cholera wie co tam jeszcze ma; nękać ludzi i zbierać "haracze", a najbardziej (nie)lubi wysłuchiwać bluzg na temat ciągle przerywającego internetu..  


 My-H
(Kar0linQa)
Kumpela jeszcze z czasów kiedy mieszkałem w Częstochowie.


Kolorowa
(Justyna)
Mieszka w Warszawie. Odezwała się do mnie, bo szukała informacji do referatu :) Zdziwiło to mnie na początku, ale już wiem, że ona lubi pisac i wykładać (rotfl) referaty. BRAK KONTAKTU (ZOSTAJE DLA POKOLEŃ)


Pati
(Patrycha :)
Welcome in the USA. Tak, tak. Ta pani mieszka w USA w Jersey. Nie wiem o które Jersey chodzi, czy to pod Nowym Jorkiem, czy jakieś inne. BRAK KONTAKTU (ZOSTAJE DLA POKOLEŃ)


Mucha
(Kuba)
;] Zje mnie jak siebie tu zobaczy. No ale nie mogę pisać wyłącznie o dziewczynach. Jak się go zna to trzeba... skumać te kocie ruchy. ;]


Mały Łoś
(Justyna)
Hmmm... Nie wypowiem się... (Jak się dobierze z Łosiem to nie można z nimi wytrzymać.)


Blania
ZOSTAJE ZE WZGĘDU NA MIŁE WSPOMNIENIA :(